kcris

Cine esti si ce vrei ... de la pescuit.

Moderator: Alin Miclea

kcris

Mesajde kcris » 08 Mai 2011 15:24

Imi place la nebunie pescuitul, ma fascineaza, pentru asta pot sta ore in sir, chiar zile…sa ma uit si sa invat de la cei care stiu sa pescuiasca
Avatar utilizator
kcris
 
Mesaje: 1
Membru din: 20 Apr 2011 07:01

Re: kcris

Mesajde mircea pancu » 08 Mai 2011 16:43

kcris scrie:Imi place la nebunie pescuitul, ma fascineaza, pentru asta pot sta ore in sir, chiar zile…sa ma uit si sa invat de la cei care stiu sa pescuiasca

Tu esti papagal sau chiar e o mare coincidenta?
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: kcris

Mesajde Seby » 08 Mai 2011 20:22

kcris, aceasta este sectiunea de prezentari , din ceea ce ai postat tu nu vedem o prezentare , ci un citat care ti sa pare poate ok. Asteptam sa ne informezi , cine esti , de unde , citia ani ai , ce pescuit practici si orice alceva ce crezi ca trebuie stiut despre tine .
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: kcris

Mesajde DORIN » 09 Mai 2011 05:43

nu, Seby nu e un citat de oriunde ci este exact semnatura mea!...deci omul este chiar un papagal cum spunea Mircea (eu nu cred deloc in coincidente)
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva


Înapoi la Cateva cuvinte despre fiecare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron