CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Moderator: Seby

CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Mesajde mircea pancu » 19 Iul 2013 00:09

Deschid acest topic pentru a felicita pe cele 3 echipe ale clubului nostru pentru prestatia de la acest concurs, si in mod special vreau sa-i felicit pe castigatori-Ovidiu+Dani+Bebe-care iata, pana la urma au reusit sa aduca acasa mult ravnita cupa pentru locul 1. Bravo baieti, respect maxim, ati reusit sa intrati intr-o companie selecta a pescarilor care au luat locul 1 pe Doripesco, invingand nume foarte grele din carpfishing-ul de la noi din tara. Jos palaria!
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Mesajde pusok cosmin » 19 Iul 2013 07:25

felicitari dani,ovidiu si bebe,bravo
felicitari si colegilor dorin,sebi,marius,cristi si nicu.
Avatar utilizator
pusok cosmin
FREE CARP
 
Mesaje: 156
Membru din: 18 Aug 2011 20:40
Localitate: hunedoara

Re: CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Mesajde ghitighiusan » 19 Iul 2013 22:38

Bravo baieti, un rezultat foarte frumos. ;)
GHITI BAITS
Imagine
ghitighiusan
 
Mesaje: 92
Membru din: 01 Aug 2010 09:15
Localitate: Alba Iulia

Re: CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Mesajde Dani Hentiu » 20 Iul 2013 07:20

Bravo baietii!! Foarte tare! Felicitari tuturor echipelor FreeCarp!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
________________
<*))))))><{
Avatar utilizator
Dani Hentiu
 
Mesaje: 399
Membru din: 22 Ian 2010 03:54
Localitate: Vetel

Re: CUPA GABI VITEZA, ed. II-a, Doripesco

Mesajde OVIDIU MAILAT » 20 Iul 2013 11:48

Va multumim pentru sustinerea de care am avut parte in timpul concursului si felicitarile dupa victorie.A fost concurs in care tensiunea a atins cote maxime ati vazut si voi diferentele.Eu imi doream sa pic pe B7-B8,am bagat mana si am tras B7 :lol: .Stiam de la K KARP pe unde au traseul ,,ciortanasii"...adica in ,,slavi" :lol: asa ca ne-am pus pe treaba.am mers ca la carte in fiecare noapte prinzand cate unul 10+,dar vin ultimele 24h... eram siguri ca ne intra unul mare dar nimic numai 6,7 kg nu erau buni.In ultima dimineta am aflat ca Iohan nu aschimbat nimic si Dani Dan a mai pus 1.5kg sa vezi tu atunci agitatie.Am sperat pana in ultima clipa si in ultimele 15 min am avut o trasatura si Bebe a scos optarul care ne-a adus cupa.

PS.Vreau sa le multumesc colegilor mei de echipa Dan si Bebe niste baieti extraordinari(bebe a avut grija sa ne mai descreteasca fruntile)..baieti oricand cu cea mai mare placere.
Avatar utilizator
OVIDIU MAILAT
FREE CARP
 
Mesaje: 209
Membru din: 13 Ian 2011 12:21
Localitate: Brad


Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap 2013

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori