Populare Topolovat

Moderator: Seby

Re: Populare Topolovat

Mesajde alin_royal » 23 Mar 2010 17:57

A durat putin pana am listat si scazut greutatea sacului de cantarire.
In semn de respect pentru baietii care au dat o mana de ajutor, venind de departe, am considerat de bun simt sa postez si pe forumul vostru aceasta centralizare.
Lista pestilor cu crotal:
Imagine
Imagine
Aceasta este realitatea, referitor la greutatea pestilor incrotaliati. Buna sau rea, dupa cum considera fiecare in parte, faptul ca acum cunoastem situatia reala se datoreaza programului conceput si realizat de niste oameni de caracter, dar si deschiderii si transparentei patronatului locatiei.
Imagine
Avatar utilizator
alin_royal
 
Mesaje: 206
Membru din: 22 Mar 2010 15:10
Localitate: Timisoara

Re: Populare Topolovat

Mesajde alin_royal » 23 Mar 2010 18:00

Daca poate cineva sa afirme cu certitudine ca poate inlesni achizitionarea de crap cu greutatea peste 6 kg, il rugam sa faca acest anunt. Dupa cum am anuntat; patronatul este dispus si are intentia de a extinde actiunile de populare.
Imagine
Avatar utilizator
alin_royal
 
Mesaje: 206
Membru din: 22 Mar 2010 15:10
Localitate: Timisoara

Re: Populare Topolovat

Mesajde Seby » 23 Mar 2010 19:03

Inca o data multumim Aline pentru grija cu care ne informezi ! este binevenita aceasta lista, asa incat toti sa aibe o idee reala despre ce peste este in topolovat la momentul actual .
Daca ne ajuta si vremea, cred ca o sa fie o etapa cu punctare serioasa din partea participatilor.
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: Populare Topolovat

Mesajde gigi nita » 24 Mar 2010 20:50

frumosi pesti dar si locatia este frumoasa.
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

Re: Populare Topolovat

Mesajde dan-hd » 25 Mar 2010 20:27

Ma uimiti baieti . Incep sa tin tot mai mult la voi si ma bucur ca v-am cunoscut . Va multumesc si pe aceasta cale pt. sprijinul acordat pe Topolovat . Cuvintele sunt sarace pt. asa oameni ca voi .......... Am sa fac in continuare tot ce pot sa va fiu de ajutor si sa va sprijin in orice faceti .........
Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii
Avatar utilizator
dan-hd
 
Mesaje: 154
Membru din: 04 Feb 2010 15:25

Re: Populare Topolovat

Mesajde DINU 2 » 25 Mar 2010 20:45

multumim dane
;)
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Populare Topolovat

Mesajde DORIN » 29 Mar 2010 20:04

Am inteles de pe forumul colegilor din Timisoara ca se fac niste partide de pescuit pe Sacosul turcesc iar daca se prinde peste peste 5 kg il vor cumpara si duce pe Topolovat, prima actiune este in 10 aprilie...deci, cei care vor se pot face folositori, poate fi un ultim antrenament pentru concurs
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Populare Topolovat

Mesajde alin_royal » 29 Mar 2010 20:54

Multumim Dorin pentru preluarea si transmiterea anuntului. Daca cineva vrea sa participe este invitat si primit cu cea mai mare placere. Doritorii pot anunta din timp pentru a sti cate locuri sa ne rezerve inginera, avand in vedere ca vrem sa mergem pe malul care nu este deschis pentru pescuit de obicei.
Imagine
Avatar utilizator
alin_royal
 
Mesaje: 206
Membru din: 22 Mar 2010 15:10
Localitate: Timisoara

Re: Populare Topolovat

Mesajde DORIN » 29 Mar 2010 20:56

ok, sper sa fie doritori Aline!
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Populare Topolovat

Mesajde Seby » 19 Apr 2010 06:15

Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Anterior

Înapoi la Anunturi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron