Balta Agostian Ungaria

Comentarii, concluzii, recomandari despre baltile de crap.

Moderator: Seby

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde DINU 2 » 25 Apr 2011 07:38

NO COMMENT toti imi sunteti prieteni si clienti de magazin.
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde mircea pancu » 25 Apr 2011 12:03

In fine, nu ma mai bag eu in seama. Sunt moderatori si admin care stiu ei mai bine ce-i de facut.
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde DORIN » 25 Apr 2011 13:31

DINU 2 scrie:NO COMMENT toti imi sunteti prieteni si clienti de magazin.

da, Dinule, doar ca asta nu e forumul clientilor tai, al prietenilor poate ca da...este un forum al unui club de pescuit unde se practica un anume stil de pescuit si nu se poate face abstractie de acest lucru.
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde HIFONICS » 25 Apr 2011 13:39

Dinu pana la urma vei deveni vinovat ca ma cunosti si ca sunt client la magazin....
Poate daca tot au zis ca ma baneaza pe forum or sa vorbeasca si cu Ionica sa nu mai imi vanda de la magazin ca sunt pericol public....spaima pestilor si baltilor din toata lumea :lol: ....deja devine comic...multumesc tuturor !
HIFONICS
 
Mesaje: 47
Membru din: 28 Iul 2010 17:45

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde DORIN » 25 Apr 2011 14:00

HIFONICS scrie:Dinu pana la urma vei deveni vinovat ca ma cunosti si ca sunt client la magazin....
Poate daca tot au zis ca ma baneaza pe forum or sa vorbeasca si cu Ionica sa nu mai imi vanda de la magazin ca sunt pericol public....spaima pestilor si baltilor din toata lumea :lol: ....deja devine comic...multumesc tuturor !

Nu incerca sa tratezi ironic acest topic...daca erai "spaima pestilor" erai banat de la inceput, aici insa noi am vrut sa ne delimitam de stilul tau de pescuit si sa-ti atragem atentia ca din punctul nostru de vedere, gresesti!...poti face un efort sa intelegi cum sta treaba si sa nu mai implici alte nume in acest aspect, incearca nu e greu si nici nu devii comic sau pericol public daca gandesti...daca pescuiesti poate ca da.
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde DINU 2 » 25 Apr 2011 16:56

DORIN scrie:
DINU 2 scrie:NO COMMENT toti imi sunteti prieteni si clienti de magazin.

da, Dinule, doar ca asta nu e forumul clientilor tai, al prietenilor poate ca da...este un forum al unui club de pescuit unde se practica un anume stil de pescuit si nu se poate face abstractie de acest lucru.


am picat si eu din lac in put :( :( :( :( :(
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde HIFONICS » 25 Apr 2011 17:38

Avand in vedere ca politica acestui forum va da dreptate sa ma apostofati si sa ma luati la rost,Eu imi cer scuze daca am jignit sau ofensat pe cineva....pe viitor promit sa remediez toate problemele pentru care am fost atentionat !!!!

Va multumesc pentru intelegere si sfaturi la toti !!!
HIFONICS
 
Mesaje: 47
Membru din: 28 Iul 2010 17:45

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde Seby » 25 Apr 2011 17:43

Multumim si noi ca ne intelegi.
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde HIFONICS » 15 Apr 2012 18:47

Salut !
O noua partida pe aceasta balta tot cu rezultate spectaculoase !Avand in vedere vremea destul de rece si ploaia capturile au fost ceva mai mici ca dimensiuni dar mult mai numeroase< 60 bucati la 30 ore> !Foarte slab la boilesuri !
Tarifele au ramas aceleasi !
Nu voi pune poze pentru linistea mea si a celorlanti !!! dar cine vrea sa le vada sa lase adresa de mail si ai trimit pozele.....
HIFONICS
 
Mesaje: 47
Membru din: 28 Iul 2010 17:45

Re: Balta Agostian Ungaria

Mesajde Seby » 17 Apr 2012 12:13

Dale drumul la poze sa vedem noutatile. ;)
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locuri de pescuit

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron