CC MOORE BAITS

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte etc.

Moderator: Seby

CC MOORE BAITS

Mesajde Alin Popa » 09 Feb 2012 21:51

Mixuri boiles=live sistem,n-gage xp,meteor,odisey ...pareri ,teste :lol: ,concursuri...
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP''
" NIMIC FARA DUMNEZEU "
Avatar utilizator
Alin Popa
FREE CARP
 
Mesaje: 301
Membru din: 08 Feb 2010 13:33
Localitate: deva

Re: CC MOORE BAITS

Mesajde DORIN » 10 Feb 2012 07:47

Cu Odyssey XXX am pescuit cu Seby si Marius in 2009 la Cupa Apulum de pe Sacel. In final am luat locul 2 insa nu pot sa spun ca sunt foarte bune (desi am prins bine si cu ele) aceste bile deoarece am pescuit alternativ cu bile si porumb iar de nadit am avut groundbait de productie proprie :lol: Cu Meteor am incercat doar ca si mix in combinatie cu ceva de la Solar, am pescuit la o iesire libera pe Cetariu cu Marius V. in care mi-am dat seama ca este foarte buna ca si nada...tuica de pruna facuta proaspat :oops:
Cred totusi ca aceste produse de la CC More sunt destul de scumpe ca raport pret-calitate fata de alte nade mai bune la acelasi pret sau ce ar putea sa-si faca fiecare singur acasa cu minim de cunostinte.
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva


Înapoi la Nade si momeli

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron