Reteta Noua

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte etc.

Moderator: Seby

Re: Reteta Noua

Mesajde Seby » 03 Iul 2010 16:29

Asa cum am crezut si aceasta reteta este foarte buna (da si c-am scumpa) face fata cu brio si la crap si la Cteno.
Pretul in sine este c-am mare , asta ar fi sIngura nemultumire ,in rest pot sa spun jos palaria!!!
Avem confirmarea de la mai multi pescari de crap(carora le-am trimis bile) din tara, ca a dat rezultate bune si chiar foarte bune pe mai toate baltile unde a fost testata ,(cetariu,livada.,topolovat,sisderea, martinesti).
Cteno de asemenea a bagat "boticul" ecxcelent la ele , preferindu-le (in unele situatii) porumbului aromat, pop up.
Sunt bucuros sa mi se confirme rezultate de la bune in sus. Asta ma incurajeaza sa mai faca ceva cercetari in domeniul realizari mixurilor pentru boilesurisi a partilor lichide care le insotesc ,desi preturile ma c-am omoara acum ca sa instalat criza si la noi in adevaratul sens al cuvintului !! Sper insa ca secondat de ceva sprijin material sa pot sa mai pun in teren o bila doua ;)
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Anterior

Înapoi la Nade si momeli

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron