SIMPLU TIMPUL CONTEAZA !

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul crapului.

Moderator: Seby

SIMPLU TIMPUL CONTEAZA !

Mesajde Alin Popa » 08 Iul 2012 16:19

Un accesoriu pt pescarul de competitie este si cronometrul cu 4 ceasuri sau lipim 4 ceasuri de masa identice cu picatura... 8-) si ne-am facut un accesoriu OBLIGATORIU, cand intervine oboseala te uiti pe telefon la ceas de 5 ori si nu mai realizezi la cand ti-ai lansat betele la apa...voi ce spuneti? 8-)
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP''
" NIMIC FARA DUMNEZEU "
Avatar utilizator
Alin Popa
FREE CARP
 
Mesaje: 301
Membru din: 08 Feb 2010 13:33
Localitate: deva

Re: SIMPLU TIMPUL CONTEAZA !

Mesajde mircea pancu » 08 Iul 2012 17:05

Asa este, mai ales pe o balta unde merge sa faci pescuit de frecventa. Eu unul nu am folosit acest sistem niciodata dar ii recunosc utilitatea.
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: SIMPLU TIMPUL CONTEAZA !

Mesajde DORIN » 12 Iul 2012 09:15

Perfect adevarat...si ca sa-l complectez pe Mircea, zic ca e nevoie de ele si pe balti cu frecventa mai redusa, datorita deselor miscari intre lansete in urma lansarilor mai putin precise si in care esti nevoit sa-ti schimbi ordinea pe suporti vei vedea cum odata cu oboseala survine si amnezia...
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva


Înapoi la Echipamente si accesorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron