Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul crapului.

Moderator: Seby

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde pusok cosmin » 28 Mai 2012 18:35

santeti de belea :lol: :lol:
Avatar utilizator
pusok cosmin
FREE CARP
 
Mesaje: 156
Membru din: 18 Aug 2011 20:40
Localitate: hunedoara

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde DORIN » 28 Mai 2012 19:42

Of, Doamne!...eu credeam ca informez ;) si cand colo uite ce caterinca a iesit :oops: data viitoare va las in bezna :idea: sa nu fiti in pas cu tehnologia...2011 :lol: :lol: :lol:
@ Liviu
Daca te-ai suparat Liviu sa sti ca pot spune si eu acelasi lucru despre mine cand sunt ignorat de colegi de Club si pentru asta merit acele scuze!... insa iti promit ca prima data cand voi incerca sa te iau peste picior (acum nu am facut asta) :twisted: ...... :? "imi voi cere voie" :shock: :mrgreen:
@ Dani
...nu mai vin la tine sa-mi fac directia daca nu-mi reciti din Eminescu si nu-mi conjugi verbele... :lol: :lol: :lol:
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde Liviu Bulbucan » 28 Mai 2012 21:49

Incerc sa raspund tuturor:

@Dorin
Am fost ocupat in ultima perioada si n-am mai avut timp de venit la cafele cu voi pe la Deva, si imi cer scuze Dorine ca sa vezi ca sunt baiat fain ;) Si chiar cred ca ai cam exagerat cu topicul asta prin a-mi baga cuvinte in gura cum ca voi n-aveti bani de sculele astea. Nici pe departe gandul, nu va contabilizez pe nici unul stati linistiti, si nici nu vreau sa ma compar sau sa ma dau mare fata de careva din club, nu ca n-as avea cu ce :lol: Si inca un motiv in plus pentru care n-am postat aici este ca e tehnologie 2011 cum spuneai si tu mai sus, si cum noi astia din FreeCarp suntem la curent cu tot ce-apare dc sa mai pierd vremea sa explic ceva de deja stim toti de-aici? Acolo pe crapmania mai sunt si incepatori nu toti pescari ca la noi! Am vrut sa le mai dau si lor din casa :lol: :lol:

@mircea pancu
Ai dreptate am reactionat ca un copil, dar cred ca mai toti reactionau la fel la postarea lui Dorin. Iar cu oltenii aia de pe crapmania din Craiova am mai avut divergente pe-acolo de-asta se leaga de orice postare fac. Nu cred ca ai vazut vre-un pescar renumit sa-mi scrie acolo. Fel si fel de fraieri, ca altfel n-am cum sa le zic. Oricum am inchis topicul si acolo cu ajutorul lui Dan M. ca sa nu mai ajungem la discutii interminabile.

@Dani Copros
Poate ti-am raspuns prea dur atunci la nervi si-mi cer scuze, dar am facut mai mult o comparatie cu cei ce-au luat avertisment verbal pe topicul meu de vanzari de BBLC atunci, care nu ma lasau sa-mi vand mulinetele pt un cuvant gresit.

@dinu 2
O sa-ti zic cand trec pe la magazin daca chiar te intereseaza cat e unul, doar nu crezi ca ma laud aici? Sa-mi sara iar toti in cap? ;)

@Mihai Leica
Stai linistit ca tin la gluma, dar si tu mai ai firma sa-mi bag? :lol: :lol:

Si se vede ca nu mai avem unde pescui, ca de-asta toti ne pierdem vremea pe forum. Lasa macar e bine ca facem entertainment, daca de pescuit nu mai e vreme acum! Ploaia asta... ne tine prea mult la pc. :lol: :lol: :lol:
Sa speram ca vine soarele cat mai repede si sa ne vedem la un pescuit.
Si din punctul meu de vedere topicul este incheiat.
Membru Free Carp
MyVideo: http://youtu.be/SE1VMiuNv2U
Avatar utilizator
Liviu Bulbucan
 
Mesaje: 239
Membru din: 18 Iul 2011 18:57
Localitate: Cugir

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde Catalin Bujita » 28 Mai 2012 22:23

Dani, fac ceva pe el de termostat.... pune mana si invata Lucea Farul :lol: :lol: :lol:
TARI IN BILE
Avatar utilizator
Catalin Bujita
 
Mesaje: 593
Membru din: 09 Ian 2011 19:31
Localitate: Deva - Bucuresti

Anterior

Înapoi la Echipamente si accesorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron