Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul crapului.

Moderator: Seby

Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde DORIN » 27 Mai 2012 10:42

Pentru cei interesati de aceste scule: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX, va dau un link unde vedeti "totul" despre ele...am facut acest topic pentru ca, colegul nostru se pare ca pe noi ne-a uitat sau crede ca nu putem fi (financiar) interesati :o
http://www.crapmania.ro/forum/comentarii-echipament-crap-f6/video-century-fs-2011-si-daiwa-basia-45-qdx-t16154.html
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde DANI COPROS » 27 Mai 2012 11:39

:shock: ce sa zic rau intentionat nu este ,cred ca este un defect profesional,adevarul ca trebuia postat si pe la noi ca idee si posibil ca noi sa zicem ce fain dar teau ancoltit cunoscatori :) eh vezi tu,, tacerea e ca mierea,, sa le stapanesti sanatos si sa ai driluri multe sa te poti multumi de investitie ,sper sa intelegi idea mea nu rau intentionata dar trebuia prezentarea facuta intrun dril sa vada lumea de ce sunt anstare sculele cu nume ca multi le va dar putini le ating dat find faptul pretul ,,ce mi-ar place un ferari dar deunde :roll:
Avatar utilizator
DANI COPROS
FREE CARP
 
Mesaje: 204
Membru din: 09 Mai 2010 18:18

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde pusok cosmin » 27 Mai 2012 16:45

:lol:
Avatar utilizator
pusok cosmin
FREE CARP
 
Mesaje: 156
Membru din: 18 Aug 2011 20:40
Localitate: hunedoara

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde Liviu Bulbucan » 27 Mai 2012 23:11

Nu am vrut sa postez aici ca sa nu creez discutii printe colegi cum ca vreau sa ma laud. Imi cer scuze Dorine daca am gresit cu ceva prin asta. Se pare ca nu ma mai place lumea pe-aici si daca e asa ma retrag nici o problema! Nu de alta dar nu-mi dati voi de mancare si nici nu vreau sa mai permit cuiva sa ma ia peste picior. Imi vad de pescuitul meu ca n-am venit aici sa fac politica sau sa pierd vremea pe forum. Altii aveti timp doar de asa ceva, eu nu!
@ dani copros
Abia inteleg ce scrii la cate greseli gramaticale ai, no offence. Dar totusi vad ca la tine nu intervine nimeni sa te corecteze cum au facut la mine cu "molinetele" cand am gresit si eu un cuvant. Se vede intentia voastra dragi "prieteni".... Va multumesc si fire intinse sa aveti!
Membru Free Carp
MyVideo: http://youtu.be/SE1VMiuNv2U
Avatar utilizator
Liviu Bulbucan
 
Mesaje: 239
Membru din: 18 Iul 2011 18:57
Localitate: Cugir

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde Catalin Bujita » 28 Mai 2012 06:14

Liviu, fire intinse si "la mai mare!"
TARI IN BILE
Avatar utilizator
Catalin Bujita
 
Mesaje: 593
Membru din: 09 Ian 2011 19:31
Localitate: Deva - Bucuresti

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde OVIDIU MAILAT » 28 Mai 2012 07:49

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
OVIDIU MAILAT
FREE CARP
 
Mesaje: 209
Membru din: 13 Ian 2011 12:21
Localitate: Brad

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde DANI COPROS » 28 Mai 2012 16:31

no lasa ca nu-mi creste nimeni salarul ca scriu mai rau ,important este idea ;) ,,vad ca nu ti la caterinca,, :x topic incheat pt mine.
Avatar utilizator
DANI COPROS
FREE CARP
 
Mesaje: 204
Membru din: 09 Mai 2010 18:18

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde DINU 2 » 28 Mai 2012 17:05

dar totusi cat costa un asemenea frumos exemplar de bat :| :| :| :|
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde mircea pancu » 28 Mai 2012 17:42

Liviu Bulbucan scrie:Nu am vrut sa postez aici ca sa nu creez discutii printe colegi cum ca vreau sa ma laud. Imi cer scuze Dorine daca am gresit cu ceva prin asta. Se pare ca nu ma mai place lumea pe-aici si daca e asa ma retrag nici o problema! Nu de alta dar nu-mi dati voi de mancare si nici nu vreau sa mai permit cuiva sa ma ia peste picior. Imi vad de pescuitul meu ca n-am venit aici sa fac politica sau sa pierd vremea pe forum. Altii aveti timp doar de asa ceva, eu nu!


Liviule ai niste reactii de copil mic si frustrat ;) . Binenteles ca si Dorin a cam sarit calul, din punctul meu de vedere, cum te-a atacat dar are probabil si el motivele lui. Dar vad ca nici aia de pe crapmania nu te-au prea placut, lor ce doamne le-ai mai facut?
Liviu Bulbucan scrie:Nu de alta dar nu-mi dati voi de mancare si nici nu vreau sa mai permit cuiva sa ma ia peste picior.

Eu iti dau un sfat: nu mai da ocazia sa te ia lumea peste picior ;) . Iar de mancare nu cred ca a pomenit cineva ;)
Fire intinse si nu mai fi suparat ;)
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Century Focal System si Daiwa Tournament Basia 45 QDX

Mesajde Mihai Leica » 28 Mai 2012 17:53

nu mai fi suparat Liviu,noi glumim ;) pune te rog si un filmulet cu scaunul de la NASH ca am si eu unu la firma si nu stiu cum sa ma sui in el :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Mihai Leica
FREE CARP
 
Mesaje: 213
Membru din: 17 Feb 2010 08:51

Următorul

Înapoi la Echipamente si accesorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron