AJUTOARE

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap, polemici in limitele unui limbaj civilizat, dar toate avand ca subiect pescuitul crapului.

Moderator: Seby

AJUTOARE

Mesajde cristian rudeanu » 13 Feb 2012 09:36

Se anunta un nou cod portocaliu de nisori si viscol. Carping Club si PV-TV incearca organizarea unei actiuni de ajutorare a sistratilor pentru luni, 13.02. Daca puteti contribuii cu masini capabile sa infrunte conditii de iarna, sau puteti ajuta cu alimente sau bani pentru achizitionarea de alimente, suna-ti la 0740.020.025 (Cristian Rudeanu) sau 0746.666.268 (Victor Hodorog).
Contribuie: Iorgos, Victor Oana ( Pelicanul ), Rafael Posea ( Pheonix Security ), Vali Vesa, Vali Vijelie Oprisanescu, prientenii mei din Huston, Texas, Bogdan si Anca Oancea, Manuel Chejnoiu, Carping, PVTV,S&S Travel, RIG SERVICE SA, Mega Image, Dan Tampa ( Dannel ), Ovidiu Ristivan, Robert Boanta. Le multumim tuturor!
Contul unde se pot depune bani ( pentru cei care nu sunt in Bucuresti si vor sa ajute) :
RO35 DARO 0002 0005 7959 RO01, Banca CR FIRENZE, Sucursala Mosilor,
CS CARPING CLUB, cu mentiunea ” Ajutor pentru sinistrati ” – Va rugam sa trimiteti cu TAXA DE URGENTA pentru a putea retrage astazi pentru cumparaturi. Va multumim.
cristian rudeanu
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2012 19:35

Re: AJUTOARE

Mesajde OVIDIU MAILAT » 13 Feb 2012 13:03

In fiecare oras sunt puncte de colectare..de exemplu in Brad este la Caminul de Garnizoana( bagam milioane in bile nu cred ca e mult cateva kg de faina si 2,3 conserve).
Avatar utilizator
OVIDIU MAILAT
FREE CARP
 
Mesaje: 209
Membru din: 13 Ian 2011 12:21
Localitate: Brad

Re: AJUTOARE

Mesajde cristian rudeanu » 13 Feb 2012 13:23

Contribuie: Iorgos - doua masini, Victor Oana ( Pelicanul )- alimente, Rafael Posea ( Pheonix Security )- o masina si 80 de pachete cu 1 l ulei, o paine si cate 1 kg de zahar, faina, orez, Vali Vesa - 100 lei, Vali Oprisanescu Vijelie - masina, Bogdan si Anca Oancea din Huston, Texas - 600 lei, Manuel Chejnoiu, Carping, PVTV,S&S Travel - masina si alimente, RIG SERVICE SA - 3000 lei, Mega Image - alimente, Dan Tampa ( Dannel ), Ovidiu Ristivan, Robert Boanta, Andrei Popescu - 100 lei, Cluburile de spining CRP si WSB - 100 paini + 300 conserve. Le multumim tuturor.
cristian rudeanu
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2012 19:35

Re: AJUTOARE

Mesajde Catalin Bujita » 14 Feb 2012 09:10

Important este ca ii putem ajuta pe oamenii cu probleme si o facem, se numeste "omenie"
TARI IN BILE
Avatar utilizator
Catalin Bujita
 
Mesaje: 593
Membru din: 09 Ian 2011 19:31
Localitate: Deva - Bucuresti

Re: AJUTOARE

Mesajde cristian rudeanu » 16 Feb 2012 12:59

Ieri am reusit sa distribuim ajutoare consistente la aproximativ 200 de familii din localitatile Lunca, Plopi, Macrieni si Rm. Sarat (judetul Buzau), grav afectate de zapada si viscol. Sunt convins ca nu va puteti imagina prin ce au trecut oamenii aceia si, din pacate, ma tem ca mai au multe de indurat cand nametii uriasi se vor topi. Datorita celor care au contribuit la aceasta initiativa am avut la dispozitie peste 3.5 t alimente. Le multumesc tuturor inca odata! Am sa revin cu fotografii.
cristian rudeanu
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2012 19:35

Re: AJUTOARE

Mesajde cristian rudeanu » 17 Feb 2012 18:22

cristian rudeanu
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2012 19:35

Re: AJUTOARE

Mesajde DINU 2 » 17 Feb 2012 18:43

Bravo ,felicitari pentru aceasta actiune de aia ajuta pe acei oameni care chiar au nevoie de ajutor .DACA NOI NU NE AJUTAM,ATUNCI CINE?!!!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva


Înapoi la Discutii generale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron