Glume, Poante , Caterinca

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap, polemici in limitele unui limbaj civilizat, dar toate avand ca subiect pescuitul crapului.

Moderator: Seby

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 10 Mai 2011 19:54

Mircea, am gustat sa fiu sincer gluma dar foarte putin pentru faptul ca e postata intro zona de maxima "audienta"...la faza cu "uni au gustat si alti ba" suntem la 50-50% findca suntem doi pana acum :lol:
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 10 Mai 2011 20:12

DORIN scrie:Mircea, am gustat sa fiu sincer gluma dar foarte putin pentru faptul ca e postata intro zona de maxima "audienta"...la faza cu "uni au gustat si alti ba" suntem la 50-50% findca suntem doi pana acum :lol:

:lol: :lol: :lol: Pai atunci mai deschideti si pe privat un topic asemanator :lol: :lol: :lol: ca sa o poata lumea gusta calumea, nu cu noduri :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 10 Mai 2011 20:46

mircea pancu scrie:
DORIN scrie:Mircea, am gustat sa fiu sincer gluma dar foarte putin pentru faptul ca e postata intro zona de maxima "audienta"...la faza cu "uni au gustat si alti ba" suntem la 50-50% findca suntem doi pana acum :lol:

:lol: :lol: :lol: Pai atunci mai deschideti si pe privat un topic asemanator :lol: :lol: :lol: ca sa o poata lumea gusta calumea, nu cu noduri :lol: :lol: :lol:

Am deschis eu.
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde gigi nita » 11 Mai 2011 04:54

Cred ca cel mai bine sal faceti PRIVAT tot siteul ,daca va lauda lumea il lasati aici dar daca incepe sa zica cumva ceva ce nu convine MARILOR CONDUCATORI mutam pe privat
NU VRETI SA VA CANTAM O ODA :D
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Seby » 11 Mai 2011 07:05

Gigelu mama, nu te aprinde asa de tare ca face rau la sanatate . :lol: :lol:
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 11 Mai 2011 07:50

gigi nita scrie:Cred ca cel mai bine sal faceti PRIVAT tot siteul ,daca va lauda lumea il lasati aici dar daca incepe sa zica cumva ceva ce nu convine MARILOR CONDUCATORI mutam pe privat
NU VRETI SA VA CANTAM O ODA :D

Gigi, una e sa critici alta e sa faci misto, totusi am o nelamurire: cand ai scris "MARILOR CONDUCATORI" te referea-i la mine :?: findca eu sunt cel mai mare ca fizic dintre cei care conduc???...si poti tot la fel de bine sa folosesti scrierea cu litere mici pentru ca noi te auzim si asa !!! :?
In alta ordine de idei spune-mi cum ar fi un comportament normal daca afli ca nevasta-ta umbla cu alti si copilul este un prapadit, fugi repede la toti vecini sa te "critice" sau "sa te laude" ori rezolvi problema in familie...cam despre asta e vorba...scuza-mi exemple poate prea dure dar am vrut sa fiu cat mai bine inteles.
Apropo, ce oda stii
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde gigi nita » 11 Mai 2011 11:40

Oda comandantului suprem :lol: :lol: :lol:
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde gigi nita » 11 Mai 2011 11:44

Daca vreti sa va spalati rufele in familie de ce nu vi le spalati direct pe privat si incepeti aici si pe urma le mutati pe privat :D
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde gigi nita » 11 Mai 2011 11:47

Seby scrie:Gigelu mama, nu te aprinde asa de tare ca face rau la sanatate . :lol: :lol:

Stau bine inca cu sanatatea , ai grija tu Vineri daca te enervezi sa nu te ia durerea de spate :lol:
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde gigi nita » 11 Mai 2011 11:50

In alta ordine de idei spune-mi cum ar fi un comportament normal daca afli ca nevasta-ta umbla cu alti si copilul este un prapadit, fugi repede la toti vecini sa te "critice" sau "sa te laude" ori rezolvi problema in familie
DIVORTEZ asa cred ca e cel mai bine :lol: :lol: :lol:
gigi nita
 
Mesaje: 247
Membru din: 06 Mar 2010 15:38

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron