Glume, Poante , Caterinca

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap, polemici in limitele unui limbaj civilizat, dar toate avand ca subiect pescuitul crapului.

Moderator: Seby

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 11 Mar 2012 10:23

Bocan Lucian (BEBE) scrie:Acum sa fim shi Eminescu tragene-ar Mirciulica de BIG T sa-i dam restu>
Pe privat n-avem acces ,dar am sa iti postez des
Cu cat postarile"s mai dese ,la Mirciulica o sa-i pese
Iar daca e sa fi destept, ramai Vicele inert
Injectii tie-ti place sa faci ,pe sherpi ii gadili intre craci
Functia ta de mult dorita ,a fost o decizie pripita
Presedinte n-ai ajuns, dar un vice e deajuns
Grija mare ce vorbesti,ca la ea o sa ravnesti
Nu ai prins ciolanu gros,dar e bine si un os


Nu mi-am dorit nici o functie vre-odata la club, sti bine ca am refuzat functii in 2 randuri. Pot renunta la functie oricand daca mi se va cere. Presedinte de club :?: niciodata nu mi-am dorit acea functie pentru ca am considerat ca nu sunt persoana potrivita pt asa ceva.

Bocan Lucian (BEBE) scrie:Eu iti spun frumos asa,frate stai in banca ta
De functia ta nu abuza,sherpi nu-i mai ataca
Odata ce ei te musca ,o sa-ti pui gratii la usha


Sa ma tem de serpi :?: Niciodata, sunt hrana mea preferata :twisted: . Cam asa ceva patesc serpii care se iau de mine http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmW ... ature=fvwp :lol: :lol: :lol: .Cum ti-am mai spus mai sus, mai bea si tu un pic laptic, sa cresti mare si voinic, ca sa ai ruda de salam la nivelul pe care ti-l doresti cu adevarat ;) Uite aici iti dau un model: http://www.youtube.com/watch?v=E7XB9Phy ... re=related :lol: :lol: :lol:

Bocan Lucian (BEBE) scrie:Si asa in incheiere ,eu te invit frumos mai vere
Pe Vlaicu,la o placere sa bem ca baietzii o bere!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


La o bere, la un laptic, nu conteaza, invitatie acceptata :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Bocan Lucian (BEBE) » 11 Mar 2012 11:00

Mirciule vad ca iti place sa mananci capatzanu sharpelui ,nimic rau pana acum :lol:
Cat despre invitatie la o bere e oke ,la un laptic,poate daca iei ceva lectii de muls iasa 2-3 stropi :lol: ...Cat despere bautul meu de laptic ,ai dreptate ,inca nu am ajuns la maturitate si abuzez de comportamentul meu pueril facand caterinca de un om ales din dragoste si compasiune de marea majoritate.
MEMBRU FONDATOR C.S.P. 'FREE CARP' DEVA
FOAIE VERDE CA SALAMU ,MARE PASARE'I PORCU
Avatar utilizator
Bocan Lucian (BEBE)
FREE CARP
 
Mesaje: 145
Membru din: 25 Ian 2010 23:35
Localitate: DEVA

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde OVIDIU MAILAT » 11 Mar 2012 13:26

Avatar utilizator
OVIDIU MAILAT
FREE CARP
 
Mesaje: 209
Membru din: 13 Ian 2011 12:21
Localitate: Brad

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 11 Mar 2012 14:00

@ Bebitza
Mda...cu acestea fiind spuse cred ca ne putem vedea linistiti pe apa ;)
PS1: Felicitari pentru site si originalitate :lol: :lol: :lol:
PS2: Ma bucur ca am reusit sa-ti deschid ochii si ca ai realizat ca esti cam pueril :lol: :lol: :lol:
PS3: Cine-i mic si bea laptic creste mare si voinic Tic Tac Tic Tac :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Bocan Lucian (BEBE) » 11 Mar 2012 15:28

Daca am luat o imagine si am pus-o la avatar nu inseamna ca asa se numeste si divizia din care fac parte!mi-a placut imaginea am preluat-o si deocamdata o pastrez la avatar!alte nelamuriri?NU am facut-o marca inregistrata si nici nu o folosesc in insemnele de la noua Divizie asa ca relax si nu va fierbeti...daca lasam aia cu free carp tot asa ma felicitai pt originalitate sau daca puneam o reclama de la firma X?? :lol: :lol: Acum poti sa ii intrebi pe cei de la Hitman de ce e biban si nu crap? :lol: Ovidiu dragutz din partea ta ca ai postat linkul de la hitman sunt chiar de admirat baietzii de acolo!nu trebuie sa te enervezi ca nu imi place palgiatul ...
MEMBRU FONDATOR C.S.P. 'FREE CARP' DEVA
FOAIE VERDE CA SALAMU ,MARE PASARE'I PORCU
Avatar utilizator
Bocan Lucian (BEBE)
FREE CARP
 
Mesaje: 145
Membru din: 25 Ian 2010 23:35
Localitate: DEVA

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 11 Mar 2012 20:22

Bocan Lucian (BEBE) scrie:Daca am luat o imagine si am pus-o la avatar nu inseamna ca asa se numeste si divizia din care fac parte!mi-a placut imaginea am preluat-o si deocamdata o pastrez la avatar!alte nelamuriri?NU am facut-o marca inregistrata si nici nu o folosesc in insemnele de la noua Divizie asa ca relax si nu va fierbeti...daca lasam aia cu free carp tot asa ma felicitai pt originalitate sau daca puneam o reclama de la firma X?? :lol: :lol:


Dar oare despre ce divizie tot povestesti :?: ca eu unul n-am auzit nimic :roll: :?
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 11 Mar 2012 20:34

Nu asta cu noua Divizie ma nedumereste pe mine Mircea, ci faptul ca daca asta e "noua" inseamna ca a mai fost una "veche" de care eu aveam doar banuieli ca exista si la care-i ziceam "bisericuta" in inconstienta mea, cand ea era ditamai DIVIZIA...sau se face referiri la altceva si eu nu ma prind ;)
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Teslaru Ciprian » 12 Mar 2012 09:39

Ce bisericosi sunteti ! Veniti cu popa pe balta ? :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Teslaru Ciprian
 
Mesaje: 204
Membru din: 02 Feb 2010 17:36
Localitate: Simeria

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 12 Mar 2012 15:11

Mda...ca sa fim in ton cu noul curent din Freecarp cred ca vom veni cu popa de trefla :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde roby k » 12 Mar 2012 15:19

:lol: :lol: ...Eu sunt All-in la primul concurs
C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
Avatar utilizator
roby k
FREE CARP
 
Mesaje: 189
Membru din: 29 Ian 2010 23:58
Localitate: Deva

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron