Glume, Poante , Caterinca

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap, polemici in limitele unui limbaj civilizat, dar toate avand ca subiect pescuitul crapului.

Moderator: Seby

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 10 Mar 2012 19:29

Daca e sarpe sau cobra, eu zic ca e bine...nasol este de altii care sunt tot taratoare, dar nu sunt serpii :idea: :lol:
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DINU 2 » 10 Mar 2012 19:30

DINU 2 scrie:
mircea pancu scrie:
DINU 2 scrie:sarpele cu okelari ...............

Se numeste cobra. Sau mai sti altul? :lol:


DA , MIRCEA PANCU . :twisted:

este o specie ocrotita de lege :x :( :lol:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 10 Mar 2012 19:33

Eu stiam ca aia cu serpii aveau alta imagine la avatar ( undercover i-am numit mai sus ) si se autointitulau ceva de genul Oxyuranus microlepidotus TEAM daca nu ma-nsel :lol: :lol: :lol: Vezi Dinule ca s-ar putea sa confunzi marfa cu ambalajul :idea: Dar cum ti-am scris si mai sus nu-i cu suparare ca doar suntem on-topic :lol: :lol: :lol: Mie tot timpul mi-a placut caterinca.
Ce ne mai distram...mai ales unii :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 10 Mar 2012 19:46

Dinule intra te rog pe sectiunea privata ca ti-am lasat un mesaj, ahhhh scuze Dinule, am uitat ca nu mai ai acces acolo. Lasa ca-ncerc sa-ti trimit mp ;)
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Bocan Lucian (BEBE) » 10 Mar 2012 21:02

Mirciulica tati, vezi sa nu confunzi TU draga marfa cu ambalajul si daca nu incapi de bassul ala din imagine poate ii dai doua limbi in CAP si ii se scoala coama si il transformi in Romanesc sau in FITOFAG DE CE NU :lol: SIASA ITI PLAC !!!ce zici? :lol: :lol: daca tot facem caterinca mai scriu si eu ca azi maine ne vedem pe balta sa ne masuram ruzile de salam si nah,,unii prind crapi si altii prind bibani.alti somni si de ce nu si SOMONI :lol: :lol: ....Oxyuranus microlepuidotus se transforma din aprilie in PERONUS RUCNIETUF TOT...deci grija mere ca musca rau si mai face si alte cele :lol: !! o seara faina si salutari la toata lumea ,atat cerlor care le stau in gat sherpii cat si celor care ii calca pe coada si de ce nu celor care inca ii mangaie :lol: :lol:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. 'FREE CARP' DEVA
FOAIE VERDE CA SALAMU ,MARE PASARE'I PORCU
Avatar utilizator
Bocan Lucian (BEBE)
FREE CARP
 
Mesaje: 145
Membru din: 25 Ian 2010 23:35
Localitate: DEVA

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 10 Mar 2012 21:28

Tare denumirea din aprilie, Bebe!...antrenamentele unde le faceti ca va trebuie ceva carne de tun (aici ma refer strict la nume si cu ce vad ca vreti sa va ocupati...am fost putin pe la arabi si am stilul lor de citit) pentru ca nu cred ca te refereai prin acel "TOT" de dupa denumirea aceea savanta la toti cei care am ramas in FREE CARP ca asta l-ar include si pe Alin :shock:
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde mircea pancu » 10 Mar 2012 21:30

Oooooo a mai revenit pe micile ecrane domnisorul serpisor de la HITMAN. Bunaseara si tie dragule, ti-am simtit lipsa in ultima vreme ;)
Iti multumesc mult pentru gandurile bune si frumoase ce mi le porti :lol: :lol: :lol:
Si apropos de "daca tot facem caterinca": nu te-ai saturat sa ti-o tot iei pe la concursuri :?: Chiar atat de mult iti place sa fi violat de fiecare data :?: Tu deja cu comportamentul asta dai de banuit...hmmm...nu esti pe invers sper ca la cum iti place sa scri de la dreapta la stanga... :lol: :lol: :lol:
Oricum, orice ai zice si ai scrie mie-mi vei ramane simpatic forever dragutule Bebita :D . Dar poate ca a venit vremea sa mai bei si tu un pic mai mult laptic, sa te faci si tu mare ca sa faci un loc 1 ca dupa atatia ani de zbateri si sacrificii ai merita. Sper ca nu esti un dintr-ala care s-a nascut talent si a murit speranta :lol: :lol: :lol: Ar fi pacat ;)
Ce-mi place caterinca ;)
Avatar utilizator
mircea pancu
FREE CARP
 
Mesaje: 730
Membru din: 25 Ian 2010 18:46
Localitate: Mintia

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Bocan Lucian (BEBE) » 10 Mar 2012 22:24

Acum sa fim shi Eminescu tragene-ar Mirciulica de BIG T sa-i dam restu>
Pe privat n-avem acces ,dar am sa iti postez des
Cu cat postarile"s mai dese ,la Mirciulica o sa-i pese
Iar daca e sa fi destept, ramai Vicele inert
Injectii tie-ti place sa faci ,pe sherpi ii gadili intre craci
Functia ta de mult dorita ,a fost o decizie pripita
Presedinte n-ai ajuns, dar un vice e deajuns
Grija mare ce vorbesti,ca la ea o sa ravnesti
Nu ai prins ciolanu gros,dar e bine si un os
Eu iti spun frumos asa,frate stai in banca ta
De functia ta nu abuza,sherpi nu-i mai ataca
Odata ce ei te musca ,o sa-ti pui gratii la usha
Si asa in incheiere ,eu te invit frumos mai vere
Pe Vlaicu,la o placere sa bem ca baietzii o bere!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. 'FREE CARP' DEVA
FOAIE VERDE CA SALAMU ,MARE PASARE'I PORCU
Avatar utilizator
Bocan Lucian (BEBE)
FREE CARP
 
Mesaje: 145
Membru din: 25 Ian 2010 23:35
Localitate: DEVA

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde Bocan Lucian (BEBE) » 10 Mar 2012 22:37

Dorine Draga nu mai trage concluzii eronate!!te rog frumos!!nu mai baga la inaintare membri \FREE CARP \care sunt la ora actuala si nu le mai purta de grija!Nu m=am referit la ei ..eu vorbeam cu mirciulica care e prietenul meu de suflet....noi ne iubim ca noah...mie imi plac astia cu ochelari ca se f.... ca orbi cand si dau jos :lol: :lol: nu vezi ca ma tot violeaza peste tot ...si imi da sa beau laptic si alea alea...TE ROG FRUMOS NU AMESTECA PE TOTI OAMENII RAMASI IN FREE CARP IN POVESTIILE MELE CU MIRCIULICA ! :oops: :oops: NU E FRUMOS,,DE CE VREI SA INTORCI PE TOTI IMPOTRIVA MEA??? :? :? ASA TARE TE DERANJEAZA BEBE???cine are ochi sa vada vede si intelege ce e aici,nu trebuie sa traduci tu din limba araba toate cele!Multumesc frumos domnilor pardon /cu \D MARE!!!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. 'FREE CARP' DEVA
FOAIE VERDE CA SALAMU ,MARE PASARE'I PORCU
Avatar utilizator
Bocan Lucian (BEBE)
FREE CARP
 
Mesaje: 145
Membru din: 25 Ian 2010 23:35
Localitate: DEVA

Re: Glume, Poante , Caterinca

Mesajde DORIN » 11 Mar 2012 05:50

@BEBE
Nu vreau sa intorc pe nimeni impotriva nimanui si chiar imi doresc o bere pe balta, asta cat se poate de sincer, iar daca ai ceva cu cineva atunci e treaba ta si nu ma bag, doar ca eu ma simt atacat cand nu e directionat clar mesajul si ramane asa la nivel de grup...daca nu era "TOT"-ul ala din denumire DAR MAI ALES NU ERA FOLOSIT PLURALUL CAND TE REFERI LA "CEI CARE"... :!: eu nu ma simteam vizat, insa asa am prins putina frica si nu am bani de gratii la usha, iar eu am grija de curul meu. :lol: :lol:
In rest, cele bune tuturor !
Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani...prietenii il invata ce trebuie sa faca, iar dusmanii il obliga sa faca ce trebuie!
Uneori este nevoie sa-ti dea niste palme viata...ca sa fi treaz cand va incerca sa-ti traga pumni.
Avatar utilizator
DORIN
Moderator
 
Mesaje: 837
Membru din: 24 Ian 2010 15:15
Localitate: Deva

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron